Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros

Raktáros

Referenciaszám: A221925

A Raktáros álláshirdetés részletei:

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. A vállalat alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. A FÉMALK Zrt. közvetlen beszállítója a BMW, a Volkswagen és a Porsche autógyáraknak, 2013-ban pedig az év "magyar beszállítója” díjat nyerte el.
www.femalk.hu

RAKTÁROS

Feladatok:

• Beérkező áruk átvétele és betárolása a raktárban targoncával
• Árukiadás-áruátvétel
• Leltározásban való aktív közreműködés
• Anyagmozgatás targoncával
• Raktári adminisztráció elvégzése, raktári rend fenntartása
• Komissiózás, kiszállítások kezelése, göngyölegkezelés

Elvárások:

• 3 műszakos munkarend vállalása
• Nagyvállalatnál szerzett Raktárosi tapasztalat
• Targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat: új típusú 3312, 3313, 3324
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Erkölcsi bizonyítvány
• Precíz, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
• Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Csepel

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Egyéb adatok: Raktáros

Az álláshirdető cég: Fémalk Zrt.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika