Üzletvezető elektronikai boltba azonnali kezdéssel Csepel szélén

Referenciaszám: A221718

Az Üzletvezető elektronikai boltba azonnali kezdéssel Csepel szélén álláshirdetés részletei:

Országos hálózatba tartozó, szigetszentmiklósi Auchanban október közepén nyíló, műszaki termékek értékesítésével foglalkozó üzletünk üzletvezető munkakörbe keres munkatársat.

Főbb elvárások, feladatok:
Legalább középfokú végzettség
Kereskedelmi képzettség és vezetői tapasztalat előny (de nem feltétel)
Önállóság, felelősségtudat
Vevőközpontú gondolkodás
Motiváltság a kihívásokra
Számítógépes ismeretek - Microsoft Office programok felhasználói szintű, magabiztos ismerete.
Ügyfélorientált, kiváló kommunikációs készség
Problémamegoldó képesség
Pontosság, precizitás, megbízhatóság
Dinamikus, energikus munkavégzés
Erkölcsi bizonyítvány
Ügyfelekkel való helyi és telefonos kapcsolattartás
Pénztárosi feladatok ellátása
Online értékesítési felület karbantartása

Amit kínálunk:
Változatos feladatkör
Versenyképes jövedelem
Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:
Szigetszentmiklós, Háros u. 120., Auchan üzletsor

A fényképes önéletrajzokat a hirdetésre válaszolva várjuk.

Egyéb adatok: Üzletvezető elektronikai boltba azonnali kezdéssel Csepel szélén

Az álláshirdető cég: Koraltrade Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Üzletvezető elektronikai boltba azonnali kezdéssel Csepel szélén