Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítési menedzser

Referenciaszám: A221628

Az Értékesítési menedzser álláshirdetés részletei:

A Profit & Partners, a teljes körű marketing szolgáltatást nyújtó, dinamikusan fejlődő tanácsadó és kivitelező kommunikációs ügynökség, értékesítési menedzsereket keres cégcsoportjához azonnali kezdéssel.

Feladatok:
• partneri kapcsolatok kiépítése,
• új ügyfelek felkutatása,
• bejövő ajánlatkérések kezelése,
• meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás,
• a futó projektek menedzselése minőségbiztosítási rendszeren keresztül,
• kapcsolattartás a projektmenedzserekkel, fejlesztési vezetőkkel és tanácsadókkal.

Elvárások
az ideális jelölt:
• értékesítési területen szerzett gyakorlattal rendelkezik,
• agilis, talpraesett,
• önálló munkavégzésre alkalmas,
• energikus, nyitott, céltudatos személy,
• felhasználói szintű számítógép kezelői (MS Word, Excel, PowerPoint, Internet) ismeretekkel rendelkezik.

Előny:
• az angol nyelv középfokú ismerete.

Mit kínálunk:
• teljesítményarányos, versenyképes fizetés,
• fejlődési, előrelépési lehetőség,
• kihívást jelentő munkakör,
• stabil munkahelyi háttér,
• kiváló munkakörülmények,
• fiatal csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. és XIV. ker

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet!

Egyéb adatok: Értékesítési menedzser

Az álláshirdető cég: Profit & Partners Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Értékesítési menedzser