Mutassa meg ismerőseinek:

Konyhai dolgozó

Referenciaszám: A221469

A Konyhai dolgozó álláshirdetés részletei:

HOOTERS BUDAPEST ÉRTELMI DOLGOZÓKAT KERES!!!

Ha szeretnél részese lenni egy fiatalos, lendületes konyhai dolgozói csapatnak jelentkezz hozzánk.
Hosszú távú, maximálisan bejelentett állást kínálunk a szükséges képzésekkel együtt és az előrejutási lehetőséget még nem is említettem.

Feladatok:
- rendelések elkészítése a Hooters szabályzatok szerint, ezzel garantálva a tökéletes ízélményt és kiszolgálást
- konyhai gépek tisztítása, tisztántartása
- konyha területének takarítása és tisztántartása

Elvárások:
- Hooters szabályok betartása
- csapatmunka
- csapatszellem

Előnyt jelent:
- ha dolgoztál már bármilyen konyhán

Munkaidő: 2 műszakos munkarend, heti 40 óra

Kezdés:
- AZONNAL

JELENTKEZÉS: Önéletrajzotokat e-mail-en ( hootersallas@gmail. com ) vagy személyesen az étterembe várjuk.
Cím: 1061. Liszt Ferenc tér 5.

Várunk Téged csapatunkban!

Egyéb adatok: Konyhai dolgozó

Az álláshirdető cég: Hooters Budapest
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom