Mutassa meg ismerőseinek:

Raktárkezelési és logisztikai munkatárs

Referenciaszám: A221354

A Raktárkezelési és logisztikai munkatárs álláshirdetés részletei:

A Segélyszervezet Raktárkezelési és logisztikai munkatársat keres budapesti irodájába azonnali kezdéssel.

Elvárások:
• (legalább) középfokú végzettség,
• B kategóriás jogosítvány, járművezetői tapasztalat,
• készletgazdálkodásban, raktárkezelésben szerzett tapasztalat,
• pontosság, precizitás,
• nagyfokú mobilitás,
• önálló munkavégzés,
• kiváló problémamegoldó képesség,
• magas szintű kommunikációs készség,
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny:
• középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban,
• targoncavezetői jogosítvány, gyakorló targoncakezelés,
• beszerzési tapasztalat,
• logisztikai tapasztalat,
• felsőfokú végzettség.

Feladatok:
• raktárkezelés: kimenő, bejövő készletforgalom irányítása, nyilvántartása,
• pontos, naprakész adminisztráció vezetése,
• szállítások szervezése, logisztikai feladatok ellátása,
• írásos és szóbeli kommunikáció a Segélyszervezet partnereivel (elsősorban vállalati adományozók), az adományozás folyamatának segítése, végigkísérése,
• beszerzésekben történő részvétel: ajánlatok beszerzése, értékelése, stb.

Amit kínálunk:
• profi, dinamikus csapat tagja lehet egy több mint 20 éve működő, elismert magyar civil szervezetnél.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

A foglalkoztatás időtartama: 1 éves határozott idejű munkaviszony.

Kérjük, hogy bérigény megjelölésével magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát 2015. 11. 10-ig küldje el részünkre. Kérjük, hogy a levél tárgyába a „Logisztika” szót beírni szíveskedjen.

Egyéb adatok: Raktárkezelési és logisztikai munkatárs

Az álláshirdető cég: Magyar Ökumenikus Segélyszervezet
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika

Jelentkezés az állásra: Raktárkezelési és logisztikai munkatárs