Mutassa meg ismerőseinek:

Call center operátor (Referenciaszám: PJ2882)

Referenciaszám: A221281

A Call center operátor (Referenciaszám: PJ2882) álláshirdetés részletei:

Call center operátor

Feladatok:
- Telekommunikációs kampányok telefonon történő értékesítése, kimenő hívások indítása meglévő vagy új ügyfelek számára
- Az értékesítési csapat támogatása
- Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése
- Információadás az aktuális ajánlatokkal kapcsolatban
- Hívások adminisztrációja

Elvárások:
- Középiskolai végzettség (érettségi)
- Telefonos értékesítés területén szerzett minimum fél éves szakmai tapasztalat
- Ügyfélkezelési tapasztalat
- Kimagasló kommunikációs és meggyőző készség
- Kiváló igényfelmérő, kifogás kezelési készség
- "Értékesítői véna"
- Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
- Pozitív, proaktív hozzáállás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)

Amit megbízónk kínál:
- Bejelentett munka, alkalmazotti jogviszony
- Biztos jövedelem: fix alapbér+jutalék
- Hosszú távú munkalehetőség
- Lendületes csapat
- Stabil háttér, motiváló, kellemes munkahely

Egyéb adatok: Call center operátor (Referenciaszám: PJ2882)

Az álláshirdető cég: Pannonjob Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Call center operátor (Referenciaszám: PJ2882)