Mutassa meg ismerőseinek:

Gépkezelő (Referenciaszám: PJ3766)

Referenciaszám: A221280

A Gépkezelő (Referenciaszám: PJ3766) álláshirdetés részletei:

Budapesti partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

Feladatok:
- Schlick-szóró vagy Gutmann-szóró gépek kezelése

Elvárások:
- Műszaki szakmunkás végzettség (gépész jellegű)
- Folyamatos munkarend vállalása
- Műszaki rajz olvasása, értelmezése
- Darukezelői jogosítvány előnyt jelent

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
- Versenyképes jövedelem
- Kellemes munkakörnyezet
- Céges busszal bejutási lehetőség az alábbi vonalon: Hatvan-Heréd-Lőrinci-Zagyvaszántó

Egyéb adatok: Gépkezelő (Referenciaszám: PJ3766)

Az álláshirdető cég: Pannonjob Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Gépkezelő (Referenciaszám: PJ3766)