Mutassa meg ismerőseinek:

Csomagoló (Referenciaszám: PJ4020)

Referenciaszám: A221278

A Csomagoló (Referenciaszám: PJ4020) álláshirdetés részletei:

Partnercégünk Dunakeszi telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe hosszú távra:

Csomagoló

Feladatok:
- a komissiózók által összekészített termékek egyesítése és csomagolása
- raktár irányítási rendszer használata

Elvárások:
- 2 műszak vállalása
- jó fizikum (dobozok emelgetéséhez)
- minimum 8 általános iskolai végzettség
- önálló, precíz munkavégzés
- erkölcsi bizonyítvány

Amit a megbízónk kínál:
- Jó megközelíthetőség Újpest központból céges buszokkal
- Béren kívüli juttatások, cafeteria+ bónusz lehetőség

Egyéb adatok: Csomagoló (Referenciaszám: PJ4020)

Az álláshirdető cég: Pannonjob Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Csomagoló (Referenciaszám: PJ4020)