Mutassa meg ismerőseinek:

Logisztikus/anyagmozgató (Referenciaszám: pj3796)

Referenciaszám: A221276

A Logisztikus/anyagmozgató (Referenciaszám: pj3796) álláshirdetés részletei:

Budapesti partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Logisztikus/anyagmozgató

Feladatok:
- Gyártási területen belüli alkatrész és anyagmozgatás

Elvárások:
- Híddarus vizsga (10-15t) és tapasztalat
- 3 műszak vállalása
- Precíz, megbízható munkavégzés

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
- Versenyképes bérezés (alapbér + bónusz + cafeteria)
- Kellemes munkakörnyezet

Egyéb adatok: Logisztikus/anyagmozgató (Referenciaszám: pj3796)

Az álláshirdető cég: Pannonjob Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Logisztikus/anyagmozgató (Referenciaszám: pj3796)