Mutassa meg ismerőseinek:

telefonos operátor-értékesítő Békéscsaba, Szeged, Kecskemét

Referenciaszám: A221230

A telefonos operátor-értékesítő Békéscsaba, Szeged, Kecskemét álláshirdetés részletei:

A Partner Bankár Kft. munkatársakat keres szegedi (1 fő), békéscsabai (2 fő) és kecskeméti (2 fő) irodájába, telefonos operátor-értékesítő munkakörbe.

Feladatok:
- időpontok egyeztetése
- ügyfelek igényeinek felmérése
- szerződések megkötése
- statisztika vezetése
- ügyfelek kontroll hívása

Ideális jelölt vagy, ha;
- Értékesítési (pénzügyi- telefonos- direkt-) tapasztalattal rendelkezel
- Pénzügyi hatósági vizsgával rendelkezel
- Céltudatos, elszánt, kitartó és jó megjelenésű vagy
- Jó kommunikációs készséged van
- Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
- Saját autód van

Amit kínálunk neked:
- Versenyképes jövedelmet (alkalmazotti vagy megbízási munkaviszony)
- Költségtérítést (üzemanyag)
- Telefon
- Laptop
- Díjmentes képzéseket

Ha szeretnél egy jó csapattal együtt dolgozni, akkor köztünk a helyed!

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk, valamint tüntesd fel, melyik irodában szeretnél dolgozni!

Egyéb adatok: telefonos operátor-értékesítő Békéscsaba, Szeged, Kecskemét

Az álláshirdető cég: Partner Bankár Kft.
A munkavégzés helye: Békés megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: telefonos operátor-értékesítő Békéscsaba, Szeged, Kecskemét