Mutassa meg ismerőseinek:

Gépjármű kontroller

Referenciaszám: A221214

A Gépjármű kontroller álláshirdetés részletei:

Passion4Work személyzeti tanácsadó cég keres gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó Hell Energy Magyarország Kft. számára munkatársat Szikszó területére az alábbi pozícióra
Feladatok:
- Gépjármű parkunk szervizeltetésével kapcsolatos teljes körű adminisztráció és ügyintézés
- Üzemanyag-elszámolás
- Gépjárművek karbantartása, gumiztatása, biztosítás
- Napi kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
- Egyéb ad-hoc jellegű gazdasági feladatok elvégzése.

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség (érettségi)
- "B", "C", "E" kategóriás jogosítvány nagy rutinnal
- angol nyelvtudás társalgási és levelezési szinten (interjún teszteljük!)
- Táblázatkezelő (excel) és szövegszerkesztő (word) felhasználói szintű kezelése
- Alapvető gépjármű-szerelési ismeretek
- Határozott fellépés
- Jó kommunikációs készség, gyors helyzetfelismerés és problémamegoldó képesség
- Megbízható, precíz, önálló proaktív személyiség

Előnyt jelent:
- SAP felhasználói szintű ismerete
- 1-3 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Kedvező szakmai továbbfejlődés
- Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
- Fiatal, lendületes csapat

A fényképes önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megjelölésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2015.11.25-ig várjuk a megadott e-mail címre.
Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

Egyéb adatok: Gépjármű kontroller

Az álláshirdető cég: Hell Energy Magyarország Kft.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka