Mutassa meg ismerőseinek:

Teszt operátor (Referenciaszám:PJ3407)

Referenciaszám: A221184

A Teszt operátor (Referenciaszám:PJ3407) álláshirdetés részletei:

Budapest, 18. kerületi elektronikai iparban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Teszt operátor

Feladatok:
- A munkautasításnak megfelelően teszt funkciók elvégzése a termelési területen használatban lévő gépeken és berendezéseken
- Az adott munkaállomáson használatos gépek, berendezések munkautasításban leírt szakszerű üzemeltetése, esetleges hiba, illetve rendellenes működés esetén a közvetlen vezető értesítése
- A területen használt anyagok ismerete, meglétének ellenőrzése, hiány esetén a műszakvezető értesítése

Elvárások:
- Minimum középfokú iskolai végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Hosszú távon a több műszak vállalása

Előny:
- Gyártó/termelő területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Kiváló munkakörnyezet

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Egyéb adatok: Teszt operátor (Referenciaszám:PJ3407)

Az álláshirdető cég: Pannonjob Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Teszt operátor (Referenciaszám:PJ3407)