Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros/targoncás munkatárs (Referenciaszám: PJ3668)

Referenciaszám: A221183

A Raktáros/targoncás munkatárs (Referenciaszám: PJ3668) álláshirdetés részletei:

A partnercégünk gyáli telephelyére új munkatársakat keresünk hosszú távra az alábbi munkakörbe:

Raktáros/targoncás munkatárs

Feladatok:
- A kiadott munkautasítás szerinti pontos munkavégzés.
- Alkatrészkiadás a sor igényeinek megfelelően, szem előtt tartva a gazdaságossági, minőségi, tárolási, azonosíthatósági és anyagkezelési szabályokat
- Beérkező áru bevételezése, árukiadási feladatok
- Csomagolóanyagok kezelése
- Küldemények összekészítése, azok csomagolása
- Selejt anyagok kezelése
- Leltározás végzése
- Nehéz anyagok emelése, szükség szerint targonca használata
- Raktári rend készítése, fenntartása

Elvárások:
- Középfokú iskolai végzettség (szakmunkásképző, vagy 1 éves szakirányú tapasztalat)
- Szakirányú tapasztalat
- Targoncavezető jogosítvány (3324 + OKJ-s bizonyítvány)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Több műszakos munkarend vállalása
- Jó látás
- Álló munkavégzés
- Fizikai terhelhetőség

Amit megbízónk kínál:
- Kiváló munkakörnyezet
- Céges autóbusz lehetősége
- Versenyképes bérezés és cafetéria rendszer

Egyéb adatok: Raktáros/targoncás munkatárs (Referenciaszám: PJ3668)

Az álláshirdető cég: Pannonjob Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Raktáros/targoncás munkatárs (Referenciaszám: PJ3668)