Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros munkalehetőség, Siófok

Referenciaszám: A221165

A Raktáros munkalehetőség, Siófok álláshirdetés részletei:

Stabil háttérrel rendelkező Siófoki termelő partnerünk részére keresünk munkavállalót raktáros pozícióba.

Feladatok:
• Raktár zökkenőmentes működésének biztosítása
• Anyagmozgatás targoncával
Elvárások
• Targoncás jogosítvány és gyakorlat
• 2 műszak vállalása (8 órás műszakok, délelőtt 6-14-ig és 14-22-ig)
• Fizikai munkára való képesség
Előnyt jelent:
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• SAP ismerete
Amit kínálunk:
• Előrelépési lehetőség
• Stabil hosszútávú munka
• Alapbér + pótlékok, cafeteria
• Munkaruha
• Ingyenes szerződéses járat
Munkavégzés helye: Siófok

Jelentkezni lehet önéletrajzzal. A tárgyba kérem, írja bele „raktáros Siófok”
Érdeklődni lehet a 06-70-323-0001 telefonszámon.

Egyéb adatok: Raktáros munkalehetőség, Siófok

Az álláshirdető cég: OPUS LKG
A munkavégzés helye: Somogy megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Raktáros munkalehetőség, Siófok