Mutassa meg ismerőseinek:

Hostess, promóter

Referenciaszám: A221058

A Hostess, promóter álláshirdetés részletei:

Jól kommunikáló, közvetlen és energikus, jó megjelenésű fiatalokat (30 éves korig) keresünk, azonnali kezdéssel.
Munkavégzés helye: Szeged és környéki áruházak, plázák
Feladatok:
Új termékek bemutatása és ajánlása a vásárlóknak.
Feltételek:
Betöltött 18. életév, ápolt, igényes megjelenés; kiváló kommunikációs készség. Értékesítésben vagy termék/szolgáltatás promócióban szerzett tapasztalat illetve hostess munkatapasztalat előnyt jelent.
Minimum 3 nap vállalása mellett, napi 8 órában

Egyéb adatok: Hostess, promóter

Az álláshirdető cég: Reklám- és marketing cég
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR