Mutassa meg ismerőseinek:

Várjuk a csapatunkba, értékesítői tanácsadói pozícióba

Referenciaszám: A221043

A Várjuk a csapatunkba, értékesítői tanácsadói pozícióba álláshirdetés részletei:

Kipróbált munkamódszerrel működő profi értékesítési csapatunkhoz biztosítási-pénzügyi értékesítő munkatársakat keresek.
Amit a munkakör tartalmaz:
Ügyfelekkel való kapcsolattartás
Új és meglévő ügyfelek pénzügyi igényeinek a felmérése, ez alapján a legjobb pénzügyi termék ajánlása
Nyugdíj és Banki termékek értékesítése
Elvárások: - Minimum középfokú végzettség(Érettségi) és Hatósági Oklevél,- gazdasági végzettség, vagy diploma, Önállóság, célorientált személyiség, szorgalmas, akar dolgozni és pénzt keresni!
Címanyagot kezdeti támogatást biztosítunk! Vezetői mentori segítség adott!Egyéb támogatások, lehetőségek az állásinterjún kerül bemutatásra!
Munkavégzés helye : Budapest,
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen lehet

Egyéb adatok: Várjuk a csapatunkba, értékesítői tanácsadói pozícióba

Az álláshirdető cég: Hr Referens
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Bank / Biztosítás / Befektetés

Jelentkezés az állásra: Várjuk a csapatunkba, értékesítői tanácsadói pozícióba