Mutassa meg ismerőseinek:

gyakorlott könyvelő

Referenciaszám: A221029

A gyakorlott könyvelő álláshirdetés részletei:

15 éves múltra visszatekintő, édesség nagykereskedéssel foglalkozó, magyar tulajdonú társaság, keres gyakorlott, főállású könyvelő munkatársat.
Feladatok:
• Forintos és deviza szállítószámlák, bankszámlák, pénztárak könyvelése.
• Folyamatos kapcsolattartás vevőkkel, felszólító levelek készítése, kintlévőségek behajtása.
• Folyamatos kapcsolattartás az áruforgalommal.
Elvárások:
• Közgazdasági szakközépiskolai végzettség könyvelés, statisztika szakon.
• Legalább 5 év könyvelési területen szerzett átfogó gyakorlat.
• Teljesítmény centrikus gondolkodás és munkavégzés.
• Önállóság, terhelhetőség, jó kommunikációs készség.
• Word és Excel felhasználói szintű ismerete.
• Apolló könyvelőprogram ismerete előny.
Amit kínálunk:
• Stabil pénzügyi háttér, átlagos bérezés,
• Kellemes munkakörnyezet.
• Folyamatos fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
• Budapest, IV. kerület, Ezred utca.
• A jelentkezéseket, szakmai tevékenységet bemutató fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a kovacs.zoltan kukac sixi.hu címen várjuk.

Egyéb adatok: gyakorlott könyvelő

Az álláshirdető cég: Sixi'2000 Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling