Mutassa meg ismerőseinek:

Webfejlesztő

Referenciaszám: A220836

A Webfejlesztő álláshirdetés részletei:

A győri székhelyű Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss áru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata IT csapata bővítése céljából munkatársat keres

Webfejlesztő (magas szintű PHP ismeretekkel)

munkakörbe

Az Ön feladata:
- weboldalak responsive fejlesztése (újak létrehozása, meglévők továbbfejlesztése)
- weboldalak keresőoptimalizálása
- hírlevelek létrehozása, kiküldése
- Google Analytics használata
- weboldalak fejlesztése, létrehozása, karbantartása
- FB-ok kezelése, fejlesztése

Az Ön profilja:
- szakirányú informatikai / webfejlesztő végzettség
- 2-3 év webfejlesztői tapasztalat
- alapfokú angol nyelvtudás (program szintű)
- a következő technológiák ismerete: PHP, HTML, CSS, MySQL, JavaScript
- önálló munkavégzés
- jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:
- Wordpress téma- és plugin fejlesztés
- webdesign készítések

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit kínálunk:
- egy piacvezető cég biztonsága
- fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet
- fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát referencia oldalak és bérigény megjelölésével várjuk.

Egyéb adatok: Webfejlesztő

Az álláshirdető cég: Matusz-Vad Zrt.
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Informatika / Szoftverfejlesztés