Mutassa meg ismerőseinek:

ügyfélszolgálati munkatárs

Referenciaszám: A220831

Az ügyfélszolgálati munkatárs álláshirdetés részletei:

Passion 4 Work személyzeti tanácsadó cég keres
telekommunikációs területen tevékenykedő partnercége számára
tapasztalattal rendelkező

ügyfélszolgálati munkatársat
napi 8 órás munkaidőbe

Leendő kollégánk feladatai:

- ügyfélszolgálati és ügyfélmegtartási feladatok ellátása
- felhasználókkal való szerződéskötés
- beérkező hívások fogadása, felmerülő igények kezelése
- panaszkezelés
- ügyintézés az előfizetés szolgáltatójával
- adatbázisok kezelése
- eseti riportok készítése
- számlázási és behajtási folyamat végrehajtása, adminisztrálása
Elvárások:
- telekommunikációs szektorban szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez
- középfokú végzettség érettségivel
(főiskolai végzettség, posztgraduális végzettség előny)
- Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete
- kiváló problémamegoldó és kiemelkedő kommunikációs készség
- professzionális ügyfélkezelés
- önálló munkavégzés
- értékesítési szemlélet
- türelem, pontosság, megbízhatóság

Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott email címre. A tárgyban feltétlenül tüntesse fel JOB-39-224, különben az önéletrajza nem érkezik meg hozzánk. Egy másik jelentkezési mód, ha ellátogat az alábbi linkre: https ://karrier.passion4work.hu/allas/ugyfelszolgalati-munkatars-39

Egyéb adatok: ügyfélszolgálati munkatárs

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: ügyfélszolgálati munkatárs