Mutassa meg ismerőseinek:

behajtási munkatárs

Referenciaszám: A220829

A behajtási munkatárs álláshirdetés részletei:

Passion 4 Work személyzeti tanácsadó cég keres
telekommunikációs területen tevékenykedő partnercége számára
tapasztalattal rendelkező

behajtási munkatársat
napi 8 órás munkaidőbe

Leendő kollégánk feladatai:

- fizetési határidő lejárta után felszólító SMS-ek kiküldése
- telefonos egyeztetés a nemfizető ügyfelekkel pl. miért nem fizetett, mikor fog fizetni stb.
- fizetési haladékok nyomonkövetése
- felszólító tértivevényes levelek küldése
- előfizetések korlátozása

Elvárások:
- minimum 1 év bejhatási tapasztalat elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez
- középfokú végzettség érettségivel
- Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete
- kiváló problémamegoldó és kiemelkedő kommunikációs készség
- professzionális ügyfélkezelés
- talpraesettség
- türelem, pontosság, megbízhatóság

Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott email címre. A tárgyban feltétlenül tüntesse fel JOB-73-224, különben az önéletrajza nem érkezik meg hozzánk. Egy másik jelentkezési mód, ha ellátogat az alábbi linkre: https ://karrier.passion4work.hu/allas/behajtasi-munkatars-73

Egyéb adatok: behajtási munkatárs

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Telekommunikáció