Mutassa meg ismerőseinek:

GYORSÉTTERMI KASSZÁS-PÉNZTÁROS

Referenciaszám: A220717

A GYORSÉTTERMI KASSZÁS-PÉNZTÁROS álláshirdetés részletei:

A reptéren működő Burger King csapatba, új

kollegát keresünk

Feladatok:
• Kiszolgálja és tájékoztatja a vásárlókat a napi akciókról, menükről
• Kiegészítő termékeket ajánl “up-selling”-el
• Pénzt és pénztárgépet kezel
• Tisztán tartja a pultot és mukaterületét
• Hatékonyan együttműködik a háttér-konyhai csapattal

Elvárások:
• Jó teherbírás, pörgős, csapatban dolgozni szerető személyiség
• Korai műszakkezdés vállalása
• Célirányos tapasztalat és/vagy alapfokú angolnyelv-tudás előnyt jelent
Amit kínálunk:
• Lehetőség nyelvgyakorlásra
• Egyedi, a Liszt Ferenc Reptéren belüli munkakörnyezet, jó csapat
• Stabil bejelentett munkahely, műszakpotlékokkal és gyorséttermi bérpótlékkal
• Meleg étkezés plusz étkezési jegy
• Teljesítmény utáni bónusz lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbány Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor
várjuk önéletrajzodat a pozíció megjelölésével e-mailen vagy a 1/296-3513-as faxszámra.

Kezdeni azonnal lehet, diákok jelentkezését is várjuk!

Egyéb adatok: GYORSÉTTERMI KASSZÁS-PÉNZTÁROS

Az álláshirdető cég: SSP Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom

Jelentkezés az állásra: GYORSÉTTERMI KASSZÁS-PÉNZTÁROS