Mutassa meg ismerőseinek:

FELSZOLGÁLÓ/PINCÉR

Referenciaszám: A220708

A FELSZOLGÁLÓ/PINCÉR álláshirdetés részletei:

A Liszt Ferenc Repülőtér Skycourtjában működő
étterembe keresünk teljes munkaidőre

kollegát.

Feladatok:
• Rendelések felvétele, napi ajánlatok kínálása;
• Vendégek folyamatos, udvarias és szakszerű kiszolgálása;
• Italok előkészítése és felszolgálása;
• A vendégtér tisztán tartása

Elvárások:
• Á la carte vendéglátós szakmai gyakorlat elvárt, vendéglátós végzettség előnyt jelent
• Szakmai angol nyelvtudás kötelező
• Vendégközpontú hozzáállás
• Megbízhatóság, precizitás, rugalmasság - munkájára, megjelenésére igényesség

Amit kínálunk:
• Lehetőség nyelvgyakorlásra
• Egyedi, a Liszt Ferenc Reptéren belüli munkakörnyezet
• Stabil bejelentett munkahely, műszakpotlékokkal és borravalóval
• Meleg étkezés plusz étkezési jegy, teljesítmény bónusz lehetőséggel

Munkavégzés helye:
Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Ha szeretnél egy biztos munkahelyet magadnak és szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor várjuk önéletrajzodat e-mailen vagy a 1/296-3518-as faxszámra.

Egyéb adatok: FELSZOLGÁLÓ/PINCÉR

Az álláshirdető cég: SSP Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka