Mutassa meg ismerőseinek:

PULTOS - PÉNZTÁROS

Referenciaszám: A220706

A PULTOS - PÉNZTÁROS álláshirdetés részletei:

Decemberben nyíló, új reptéri kávézóba keresünk
a Liszt Ferenc Reptérre jó teherbírású, pörgős

kollegát.

Feladatok:
• Vendégek pulton keresztül történő kiszolgálása
• Kávé italok készítése (kávégép kezelése), hideg-meleg szendvicsek, péksütemények illetve egyéb termékek kínálása, árusítása
• Pénztárgép kezelése
• Az eszközök, gépek folyamatos tisztán tartása
• Árukészlet töltés

Elvárások:
• Jó kommunikációs készség, kedves, barátságos személyiség
• Kereskedelmi,vendéglátói szakmai gyakorlat, célirányos végzettség előnyt jelent
• Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Lehetőség nyelvgyakorlásra
• Egyedi, a Liszt Ferenc Reptéren belüli munkakörnyezet, jó csapat
• Stabil bejelentett munkahely, műszakpotlékokkal és jelentős borravalóval
• Meleg étkezés plusz étkezési jegy
• Teljesítmény alapú bónusz lehetőség

Munkavégzés helye, ideje:
Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor
Várjuk önéletrajzodat e-mailen vagy a 1/296-3513-as faxszámra.

Egyéb adatok: PULTOS - PÉNZTÁROS

Az álláshirdető cég: SSP Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom