Mutassa meg ismerőseinek:

Takarító-területvezető

Referenciaszám: A220603

A Takarító-területvezető álláshirdetés részletei:

Több mint 20 éves múlttal rendelkező, budapesti székhelyű takarítócég keres takarító-területvezetői pozícióba munkatársat.

Feladatok:
• Takarítási feladatok szakmai irányítása
• Heti beszámolók elkészítése a területekről , folyamatban lévő projektekről
• Területen adódó problémák heti lejelentése megoldási javaslattal
• Költségvetések készítése, lejelentése a szolgálatvezetőnek
• A munkája során a vezetés alatt álló dolgozók tudatos, tervszerű, szabályozott humanisztikus irányítása, munkájának segítése.
• Teljes körű területvezetői feladatok ellátása
• Új munkatársak betanítása
• A terület és a területen dolgozó munkatársak folyamatos ellenőrzése
• Kapcsolattartás a megrendelővel, a megrendelő szerződésben kikötött elvárásainak történő maximális megfelelés
• A takarításhoz szükséges eszközök, takarítószerek nyilvántartása, fogyástól függő havi megrendelése a központi raktárból
• Munkaóra és túlóra nyilvántartása, jelenléti ívek vezetésének ellenőrzése, azok továbbítása havi bérszámfejtésre

Egyéb, szakmai elvárások:
• számítógépes ismeretek
• takarítás területén szerzett szakmai tapasztalat
• takarítói területvezetői pozícióban szerzett 3-4 éves gyakorlat
• professzionális takarítószerek és eszközök ismerete
• jó kommunikációs készség, csapatszellem
• magas munkabírás
• B kategóriás jogosítvány

Fényképes önéletrajzát a lenti email címünkre várjuk ’területvezető’ hivatkozással.

Egyéb adatok: Takarító-területvezető

Az álláshirdető cég: Taképszolg Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Takarító-területvezető