Mutassa meg ismerőseinek:

Asztalos, fafeldolgozó, bútorasztalos

Referenciaszám: A220454

Az Asztalos, fafeldolgozó, bútorasztalos álláshirdetés részletei:

Asztalos, fafeldolgozó, bútorasztalos munkakörbe munkatársakat keresünk.
Németországi asztalos munkára várjuk a tapasztalattal és német nyelvtudással rendelkező szakemberek jelentkezését!

Feladatok:

Faipari és asztalos munkák kivitelezése. Szakmai végzettség és tapasztalat alapján különböző munkák lehetnek: általános faipari munkák, bútor gyártás és összeszerelés, épületasztalos munkák, javítás, felújítás, fa és alumíniumablak előállítás..

Elvárások:

- Szakirányú végzettség és tapasztalat
- Önálló, precíz munkavégzés szakrajz illetve terv alapján
- Német nyelvtudás: B1-B2, társalgási szint
- B jogosítvány, személyautó (előny)

Amit a munkáltató kínál:

- Hosszú távú munkalehetőség
- Német bejelentett szerződéses munkaviszony
- Betegbiztosítás, nyugdíjbiztosítás
- Szállás megszervezése, útiköltség részbeni fedezése
-Munkaidő: 40 óra / hét ; teljes munkaidő
- Bér: órabér: 8,50 EUR-9,40 EUR. (régiónként eltérő) ; Megközelítőleg 44 Eurós napidíj
-Pótlék túlórára, éjjeli munkavégzésre, ünnepnapokon
-Szabadságpénz, Karácsonyi bónusz
-Továbbképzési lehetőségek
-Biztonsági és munkaruha / felszerelés
- Támogatjuk úgy a pályakezdőket mint az idősebb munkavállalókat

-magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Kapcsolattartó: Kormányos Klára; Elérhető: 00493518977523; H-P: 9-12 óráig

Jelentkezéseket fényképes széles körű szakmai önéletrajzzal várjuk.

Egyéb adatok: Asztalos, fafeldolgozó, bútorasztalos

Az álláshirdető cég: Dremo GmbH
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Asztalos, fafeldolgozó, bútorasztalos