Mutassa meg ismerőseinek:

Számviteli (számlázási) asszisztens

Referenciaszám: A220444

A Számviteli (számlázási) asszisztens álláshirdetés részletei:

Számviteli (számlázási ) asszisztens

Főbb feladatok:
Számlák kiállítása, ellenőrzése
Számlareklamációk, szállítói folyószámlák egyeztetése, rögzítése
Belső elszámolási listák elkészítése
Önköltségek számítása, nyilvántartása
Webáruházzal kapcsolatos feladatok ellátása, termékadatok felrögzítése
Havi zárásokban való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:
Kereskedelmi, vállalati pénzügy területén szerzett tapasztalat, min.3 év
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
Megbízhatóság, döntésképesség és önállóság szükséges a feladatok ellátásához
Gyors betanulás, dinamikus munkavégzés
Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás (teszteljük!)
Proaktív (előrelátóan cselekvő; felelősségteljes, önmagáért felelősséget vállaló) mentalitás

Amit kínálunk:
Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
Béren kívüli juttatások,-cafeteria
Fiatalos, lendületes csapat, kellemes munkahelyi környezet
Szakmai ismeretek bővítése, fejlődési lehetőség
Hosszú távú, biztos, stabil háttér
Egyéb információk az állásról:
Elsősorban Piliscsévről és környékéről várunk jelentkezőket!
Jelentkezési határidő: 2015.11.01
Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a fizetési igény (kötelező) megjelölésével várunk a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
2519, Piliscsév, Topol u. 3

Egyéb adatok: Számviteli (számlázási) asszisztens

Az álláshirdető cég: Műszaki Könyvkiadó Kft.
A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling

Jelentkezés az állásra: Számviteli (számlázási) asszisztens