Mutassa meg ismerőseinek:

KOHÁSZATI GÉPKEZELŐ

Referenciaszám: A220307

A KOHÁSZATI GÉPKEZELŐ álláshirdetés részletei:

A KARRIERED A TE DÖNTÉSED
A FÉMALK ZRT. 1989 óta meghatározó szereplője az autóiparnak, fő profilja a nyomásos alumíniumöntészet, amely mellett számos további feladat- és munkafázis elvégzésre is vállalkozik (termékfejlesztés, modellezés, szerszámtervezés, szerszámgyártás, az öntvények felületkezelése, megmunkálása, illetve szerelése). Vállalatunk az autóiparban helyezkedik el, jelenlegi létszámunk közel 600 fő, 2013-es árbevételünk pedig közel 16 milliárd forint. Vállalatunkat a megbízhatóság és folyamatos fejlődés jellemzi.
Az alábbi munkakörbe keressünk kollégát:
(DUNAVARSÁNY)
Feladatok:

• Öntödei gépek és berendezések kezelése, felügyelete a technológiai utasítások alapján
• Gyártási folyamat zavartalanságának biztosítása
• Munkakörhöz kapcsolódó kisebb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

• 8. általános végzettség
• Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
• Három műszakos munkarend vállalása
• Jó fizikai erőnlét és koncentrációképesség

Előny:
• Nyomásos alumínium öntödében szerzett gyakorlati tapasztalat
• Műszaki szakmunkás végzettség

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria
• Egészségpénztári hozzájárulás
• Hosszú távú, stabil munkahely
• Vidékieknek albérlet támogatás, céges szállás lehetőség

További információk: Munkavégzés helye: Dunavarsány Ipari Park
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Egyéb adatok: KOHÁSZATI GÉPKEZELŐ

Az álláshirdető cég: Fémalk Zrt.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka