Mutassa meg ismerőseinek:

MÉRŐGÉPKEZELŐ

Referenciaszám: A220306

A MÉRŐGÉPKEZELŐ álláshirdetés részletei:

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. A vállalat alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. A FÉMALK Zrt. közvetlen beszállítója a BMW, a Volkswagen és a Porsche autógyáraknak, 2013-ban pedig az év "magyar beszállítója” díjat nyerte el.
www.femalk.hu
(Dunavarsány)

Feladatok:

• Termékek mérése 3D koordináta mérőgéppel (Mitutoyo), 3D optikai szkennerrel, kontúrmérővel és projektorral
• Mérőgép programozása és kezelése
• Dokumentálás

Elvárások:

• Szakirányú műszaki végzettség
• Folyamatos három műszakos munkarend vállalása
• Termelés területen szerzett tapasztalat
• MS Office felhasználó szintű ismerete
• Éleslátás
• Precizitás, pontosság
• Mérőgép programozásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria csomag
• Egészségpénztári hozzájárulás
• Nyelvtanulási lehetőség
• Fiatalos, lendületes csapatban való munkavégzés
• Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Dunavarsány Ipari Park

Egyéb adatok: MÉRŐGÉPKEZELŐ

Az álláshirdető cég: Fémalk Zrt.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka