Mutassa meg ismerőseinek:

Recepciós

Referenciaszám: A220299

A Recepciós álláshirdetés részletei:

Garzon Plaza Kft.

2 fő recepciós munkatársat

keres.

Elvárások:
- legalább középfokú végzettség
- középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
- középfokú, tárgyalóképes német nyelvtudás
- jó kommunikációs készség
- talpraesett, határozott személyiség
- önálló, pontos, precíz munkavégzés
- jó megjelenés
- rugalmasság, délutáni és hétvégi műszak vállalása (munkaidő: egyik héten, 7-15:30-ig, másik héten 14:30-23:00-ig, havonta egy hétvégi szabadnap)

Előnyt jelent:
- recepciós, vagy adminisztratív irodai munkakörben szerzett tapasztalat
- harmadik idegen nyelv ismerete

Feladatok:
- vendégek fogadása
- foglalások kezelése, ajánlatok készítése, nyomon követése
- számlázás, postázás, egyéb ügyintézési feladatok
- pénztárkezelés
- ad hoc problémák, feladatok megoldása

Munkavégzés helye:
- Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: Recepciós

Az álláshirdető cég: Garzon Plaza Kft.
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció