Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros

Referenciaszám: A220119

A Raktáros álláshirdetés részletei:

Munkatársat keresünk Raktárgazdálkodási és számítástechnikai adatkezelő
munkakörbe

Főbb feladatok: raktározási adminisztrációs feladatok ellátása, raktári program kezelése, kimutatások készítése Excel programban. Áru átvétel (mennyiségi és minőségi ellenőrzés). Anyagmozgatás. Raktári rend fenntartása. Részvétel a leltározásban.

Elvárások: középfokú végzettség (műszaki vagy raktárgazdálkodási), Excel rutinos kezelése, B kat. jogosítvány, önálló munkavégzés, precizitás

Előnyt jelent: építőipari, épületgépészeti, üzletberendezési témakör ismerete

Munkavégzés helye: 1172 Budapest Rétifarkas u. 4.

Jelentkezés az állásra: magyar nyelvű, fényképes, fizetési igényt is tartalmazó önéletrajz megküldésével lehet.

Egyéb adatok: Raktáros

Az álláshirdető cég: Noriba Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika