Mutassa meg ismerőseinek:

Ingatlan referens

Referenciaszám: A220113

Az Ingatlan referens álláshirdetés részletei:

3.kerületi irodánkba ingatlan referensek jelentkezését várjuk!

Ha szereted a sikerélményt, tudsz keményen dolgozni elérése érdekében, illetve saját magad beosztani a munkaidődet, akkor ez a te lehetőséged. Aktív ügyfélkörrel rendelkezünk, a többi már csak rajtad múlik. Pályakezdők jelentkezését is várjuk, ne félj, tőlünk teljes körű ismertetést, oktatást kapsz a sikeresség elérése érdekében.
FELADATOK:
Ingatlanok bemutatása,értékesítése.
Kapcsolattartás meglévő ingatlant kereső ügyfelekkel, ingatlant eladni szándékozó tulajdonosokkal.
Eladandó ingatlanok felkutatása, tulajdonosaikkal megbízás kötése.
ELVÁRÁSOK:
Munkakörhöz megfelelő megjelenés
Alapfokú számítógépes ismeret
Önálló munkavégzés
Határozott, talpraesett fellépés

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, és szívesen csatlakoznál egy fiatalos, barátságos csapathoz várjuk önéletrajzod a megadott e-mail címre!
Irodánk, 1038, Bp Rákóczi út 36. Csillagvár üzletház 1.em található
Egyéb adatok: Ingatlan referens

Az álláshirdető cég: Happy home Sales Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés