Mutassa meg ismerőseinek:

Pályázatíró munkatárs

Referenciaszám: A220087

A Pályázatíró munkatárs álláshirdetés részletei:

Az Ökumenikus Segélyszervezet hazai tevékenységeinek támogatásához pályázatíró munkatársat keres budapesti központjába. Kizárólag azok jelentkezését várjuk, akik tényleges pályázatírói tapasztalattal rendelkeznek!

Elvárások:

• felsőfokú végzettség
• pályázatírói tapasztalat (Az önéletrajzban kérjük felsorolni a referenciaként megjelölt pályázatok azonosítóit. Szociális területhez, illetve civil szervezetekhez kapcsolódó pályázati tapasztalat előnyt jelent.)
• angol nyelvtudás
• pontosság, precizitás
• strukturált gondolkodás
• önálló munkavégzés
• kiváló problémamegoldó képesség
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

• Pályázati lehetőségek folyamatos figyelemmel kísérése
• Megvalósíthatósági tanulmányok elkészítése, adatgyűjtés, projekttervezés
• Hazai és közvetlen brüsszeli forrásokra pályázati anyagok teljes körű elkészítése (szakmai program, költségvetés, ütemtervek, stb.)
• Pályázatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
• Kapcsolattartás közreműködő szervezetekkel, donorokkal
• Szerződéskötések előkészítése

Alkalmazás módja:
határozott idejű munkaszerződéssel, napi 8 órás munkaidőben

Munkavégzés helye:
Budapest XXII. kerület

Kérjük, hogy bérigény megjelölésével magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, és motivációs levelét küldje el részünkre. Kérjük, hogy a levél tárgyába a „Pályázat” szót beírni szíveskedjen.

Egyéb adatok: Pályázatíró munkatárs

Az álláshirdető cég: Magyar Ökumenikus Segélyszervezet
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Jog / Közigazgatás