Mutassa meg ismerőseinek:

Call Center Munkatárs (nem értékesítés)

Referenciaszám: A220079

A Call Center Munkatárs (nem értékesítés) álláshirdetés részletei:

Call Center munkatársakat keresünk

Azért jó nálunk dolgozni, mert:

Fiatal és lendületes a csapatunk
Motiváló egy növekedésben lévő céggel együtt fejlődni
A juttatási csomagunk versenyképes
Biztosítjuk a folyamatos fejlődés lehetőségét
Budapest jól megközelíthető részén dolgozunk - hétfőtől péntekig 4-6-8 órás munkarendben

Amennyiben:
Tapasztalatot szeretnél
Ügyfél centrikus a gondolkodásmódod és a hozzáállásod
Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz telefonon keresztül
Gyorsan tanulsz, fogékony vagy az új dolgokra és a rád bízott feladatokat maximális odaadással végzed
Akár nagy hajtás közepette is ki tudod hozni magadból a maximumot
Pozitívan szemléled a világot és szereted a jó hangulatot

Következő feladatokra számíthatsz:

Hideg és meleg hívások indítása
Kapcsolattartás, időpont egyeztetés ügyfelekkel
Szükséges adminisztratív feladatok ellátása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet jelentkezz hozzánk. A tárgyba tüntesd fel „Call center” .

Egyéb adatok: Call Center Munkatárs (nem értékesítés)

Az álláshirdető cég: RLI
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Call Center Munkatárs (nem értékesítés)