Mutassa meg ismerőseinek:

DIÁKMUNKA - Call Center

Referenciaszám: A220077

A DIÁKMUNKA - Call Center álláshirdetés részletei:

DIÁKMUNKA!

LÉGY A CALL CENTEREK KIRÁLYA!

Diák vagy és szeretnél a tanulás mellett pénzt keresni? Jelentkezz hozzánk Call Center- es álláshirdetésünkre!

Amit kínálunk:
• fiatalos, pörgős csapatban való munkavégzés
• modern, exkluzív irodai környezet
• fejlődési és előrelépési lehetőség
• munkaeszközök
• betanítás
• 4 órás munkavégzés időbeosztás szerint
• kiváló pénzkeresési lehetőség

Feladatok:
• hideg és meleg hívások indítása
• kapcsolattartás, időpont egyeztetés ügyfelekkel
• szükséges adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink:
• megfelelő kommunikációs képesség
• céltudatosság, terhelhetőség monotonitás

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal! A tárgya tüntesd fel „Call Center”

Egyéb adatok: DIÁKMUNKA - Call Center

Az álláshirdető cég: RLI
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Pályakezdő / Gyakorlat / Diákmunka

Jelentkezés az állásra: DIÁKMUNKA - Call Center