Mutassa meg ismerőseinek:

Programkoordinátor

Referenciaszám: A220074

A Programkoordinátor álláshirdetés részletei:

Az Ökumenikus Segélyszervezet programkoordinátort keres hegyeshalmi menekültügyi programjához nappali és éjszakai munkavégzésre, megbízási szerződéssel, azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

• segélyezés megszervezése
• segélyáruk kiosztása

Elvárások:

• legalább középfokú végzettség
• jó szervező készség, pontosság, precizitás
• önálló munkavégzés
• jó kommunikációs készség
• erkölcsi feddhetetlenség
• érvényes B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előnyt jelent:

• karitatív szervezetnél vagy szociális munka terén szerzett tapasztalat
• angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

• profi, dinamikus csapat tagja lehet egy több mint 20 éve működő, elismert magyar civil szervezetnél
• szakmai tapasztalatszerzés lehetősége a civil szektor fejlesztése terén

Munkavégzés helye:
Hegyeshalom

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát „Hegyeshalom - programkoordinátor” tárgymegjelöléssel küldje el részünkre.

Egyéb adatok: Programkoordinátor

Az álláshirdető cég: Magyar Ökumenikus Segélyszervezet
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Egészségügy / Gyógyszeripar