Mutassa meg ismerőseinek:

MŰSZAKVEZETŐ (Megmunkáló részleg)

Referenciaszám: A219977

A MŰSZAKVEZETŐ (Megmunkáló részleg) álláshirdetés részletei:

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. A vállalat alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. A FÉMALK Zrt. közvetlen beszállítója a BMW, a Volkswagen és a Porsche autógyáraknak, 2013-ban pedig az év "magyar beszállítója” díjat nyerte el.
www.femalk.hu

Az alábbi pozícióba keresünk kollégát:
MŰSZAKVEZETŐ
(Megmunkáló részleg)

Feladatok:

• A beosztott dolgozók tevékenységének koordinálása a hatékonyság és a minőség fokozatos javításának figyelembe vételével.
• Dokumentációk vezetésének ellenőrzése.
• A munkaterületén a személyi és a tárgyi feltételek biztosítása.
• Az egészséges és biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása.
• A folyamatos munkához szükséges alap- és segédanyagok biztosítás

Elvárások:

• Középfokú végzettség
• Új típusú targoncavezetői engedély előnyt jelent
• Fémiparban, autóiparban (forgácsolásban) szerzett 2-3 éves releváns tapasztalat előnyt jelent
• Határozott személyiség, problémamegoldó készség
• Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• MS Office felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás

További információk: Munkavégzés helye: Dunavarsány Ipari Park, Csepel

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Egyéb adatok: MŰSZAKVEZETŐ (Megmunkáló részleg)

Az álláshirdető cég: Fémalk Zrt.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: MŰSZAKVEZETŐ (Megmunkáló részleg)