Mutassa meg ismerőseinek:

Sofőr-Árufuvarozó

Referenciaszám: A219741

A Sofőr-Árufuvarozó álláshirdetés részletei:

Fiatalos, dinamikus csapatunkba keresünk SOFŐR-ÁRUFUVAROZÓ munkatársat.

Feladatok:
- napi árubeszerzés és - kiszállítás (Budapesten és vonzáskörzetében)

Elvárások:
- B kategóriás jogosítvány
- Budapesti helyismeret
- önálló és felelősségteljes munkavégzés
- balesetmentes vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:
- bejelentett munkaviszony
- versenyképes fizetés
- hosszútávú munkalehetőség
- teljes munkaidő
- azonnali munkakezdés

Helyszín:
XVII. kerületi raktár

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével a lenti e-mail címen várjuk.

Egyéb adatok: Sofőr-Árufuvarozó

Az álláshirdető cég: RedLine PM Services Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika