Mutassa meg ismerőseinek:

Kommunikációs asszisztens

Referenciaszám: A219394

A Kommunikációs asszisztens álláshirdetés részletei:

Egészségügyi informatikai szolgáltatások fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó piacvezető magyar vállalkozás azonnali munkakezdéssel keres jelöltet az alábbi pozíció betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:
• Bejövő és kimenő számlakezelés és ügyviteli feladatok
• Ügyféligények kiszolgálása, szállítási és postai ügyintézés
• Kapcsolattartás szakmai és üzleti partnerekkel
• Rendszeres riporting és prezentálás
• Kollégák oktatásának szervezése és lebonyolítása, mentorálás
• Minőségbiztosítás a szakmai és jogi elvárásoknak megfelelően
• Lakossági egészségügyi programok előkészítése és lebonyolítása
• Nagyvállalati egészségügyi programok előkészítése és lebonyolítása
• A programokhoz kapcsolódó tevékenységek vezetése és felügyelete
• Aktív részvétel a szolgáltatásfejlesztésben

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Projektvezetésben szerzett tapasztalat
• Fejlett szervezőkészség
• Eredményorientált személet, pro-aktivitás
• Komplex gondolkodásmód és kitűnő problémamegoldó készség
• Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret, Excel, PowerPoint és Word

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Referencia vállalatok és személyek
• Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:
• Érdekes, kihívást jelentő feladatok
• Személyes fejlődési lehetőség
• Rugalmas, barátságos légkör
• Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Budapest

Fényképes Szakmai önéletrajzát várjuk a galv(kukac)drcard.hu email címre.

Egyéb adatok: Kommunikációs asszisztens

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Kommunikációs asszisztens