Mutassa meg ismerőseinek:

Gyártás előkészítő

Referenciaszám: A219386

A Gyártás előkészítő álláshirdetés részletei:

Több mint 20 éve működő, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó építőipari vállalat, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
• Anyagigényének összeállítása, az anyagrendelés előkészítése
• Tervek ellenőrzése gyárthatóság szempontjából
• Gyártásütemezés
• Műszaki dokumentációk elkészítése
• A felmerülő műszaki problémák kezelése
• Termék / technológia fejlesztésében való részvétel

Elvárások:
• Gépész vagy építész technikusi végzettség
• Szakmai tapasztalat alumínium nyílászáró-szerkezetek gyártása területén
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• AutoCad tervezőprogram ismerete

Előny:
• Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Változatos, kihívást jelentő feladatok
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Fiatal, dinamikus csapat
• Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
Szeged

Jelentkezni fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, pozíció megjelölésével 2015. november 4-ig lehet.

Egyéb adatok: Gyártás előkészítő

Az álláshirdető cég: Alukonstrukt Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés