Mutassa meg ismerőseinek:

LAKATOS

Referenciaszám: A219372

A LAKATOS álláshirdetés részletei:

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal felvételt hirdet a Műszaki és Üzemeltetési Osztályára

lakatos

munkakör ellátására határozott időre, a Munka törvénykönyve alapján az alábbiak szerint.

Munkavégzés helye:
• Országos Tisztifőorvosi Hivatal, 1097 Budapest Albert Flórián út 2-6

Feladatkör:

• Az OTH és intézetei nap hibaelhárítási, javítási feladatainak, karbantartási és kisebb felújítási munkáinak elvégzése, kisebb lakatos szerkezetek legyártása.

Elvárások:

• precíz munkavégzés,
• ív és lánghegesztő vizsga,
• legalább 3 év hegesztési munkatapasztalat,
• lakatos szakmunkás végzettség.

Illetmény:
• megegyezés szerint.

Fényképes részletes szakmai önéletrajz, valamint a végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatai, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány másolata. Kérjük eljuttatni az Országos Tisztifőorvosi Hivatal Humánpolitikai Főosztályára e-mailen. A tárgyban kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: „lakatos”.

Jelentkezési határidő: 2015. október 20.
A munkakör betölthető: elbírálást követően azonnal

A pályázatok elbírálásának módja:

A jelentkezőket az OTH szakmai bizottság bírálja el a benyújtott írásos anyagok alapján. Az így kiválasztott jelöltekkel a bizottság személyes elbeszélgetést is lefolytat. A pályázat eredményéről a pályázók értesítést kapnak.

Egyéb adatok: LAKATOS

Az álláshirdető cég: Országos Tisztifőorvosi Hivatal
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka