Mutassa meg ismerőseinek:

Fejlesztő vegyész/vegyészmérnök

Referenciaszám: A219259

A Fejlesztő vegyész/vegyészmérnök álláshirdetés részletei:

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:
• A cég termékfejlesztési stratégiája alapján az adott fejlesztési feladatok elvégzése, szakszerű dokumentálása
• A nagyüzemi vegyi folyamatok technológiájának kidolgozása
• Gyártás felől érkező igények, jelzések figyelemmel kísérlése, elemzése
• Vizsgálati módszerek kidolgozása
• Gyártáshoz kapcsolódó vizsgálatok felügyelete, elvégzése
• Mintagyártások megvalósítása, a mintaanyagok és alapanyagok tesztelése, kategorizálása
• Fejlesztési projektek analitikai feladatainak önálló szakmai irányítása

Elvárások:
• Okleveles vegyész, vegyészmérnök végzettség
• Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
• Önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés
• Kitűnő szervező és kommunikációs készség
• Kreativitás
• Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes vagy, munkádért 100%-ban felelősséget tudsz vállalni, képes vagy a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számodra az emberi kapcsolatok, a pozíció megjelölésével küldd el már MOST fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet.

Egyéb adatok: Fejlesztő vegyész/vegyészmérnök

Az álláshirdető cég: Florin Zrt.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Fejlesztő vegyész/vegyészmérnök