Mutassa meg ismerőseinek:

 Beszerző

Beszerző

Referenciaszám: A219256

A Beszerző álláshirdetés részletei:

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Beszerző

Feladatok:

• A beszerzési folyamatok komplett működtetése
• Készletek monitorozása és optimalizálása
• Anyagbeszerzés bel- és külföldön
• Kapcsolattartás a beszállítókkal, bel- és külföldi partnerekkel
• Szállítói tárgyalások tervezése, előkészítése és lefolytatása, szerződések előkészítése
• Folyamatos és aktív piacfigyelés, új beszállítók, termékek felkutatása
• Fejlesztések, változtatások kezdeményezése, nyomon követése, bevezetése
• Költségcsökkentésre irányuló akciók kidolgozása és ezek megvalósítása
• Vámügyintézés

Elvárások:
• Befejezett, felsőfokú gazdasági tanulmányok, logisztika szakirányú végzettség
• Angol nyelvtudás
• Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
• Kitűnő szervező és kommunikációs készség
• Terhelhetőség, határozottság

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes vagy, munkádért 100%-ban felelősséget tudsz vállalni, képes vagy a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számodra az emberi kapcsolatok, a pozíció megjelölésével küldd el már MOST fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet.

Egyéb adatok: Beszerző

Az álláshirdető cég: Florin Zrt.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika