Mutassa meg ismerőseinek:

IRODAI ASSZISZTENS

Referenciaszám: A219215

Az IRODAI ASSZISZTENS álláshirdetés részletei:

A Savaria Ipartechnika Kft. munkatársat keres
pozícióba

Feladatok:
• Az ügyvezető és a mérnökség napi adminisztrációjának kezelése
• Vállalati irányítási rendszer kezelése
• Partnerekkel történő kapcsolattartás magyar és angol vagy német nyelven,
• Általános asszisztensi munkák ellátása

Elvárások:
· Középfokú/ Felsőfokú iskolai végzettség,
· Középfokú ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás,
· Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
· Precíz, pontos, gyors munkavégzés
· Erős word és excel ismeret

Amit kínálunk:
· Biztos hátterű cég,
· Szakmai fejlődési lehetőség,
· Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb információ:
· Munkavégzés helye: Gencsapáti

Fényképes önéletrajzokat várunk.

Egyéb adatok: IRODAI ASSZISZTENS

Az álláshirdető cég: Savaria Ipartechnika Kft.
A munkavégzés helye: Vas megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció