Mutassa meg ismerőseinek:

Idősgondozás, Betegápolás idősotthonokban

Referenciaszám: A219200

Az Idősgondozás, Betegápolás idősotthonokban álláshirdetés részletei:

Idősgondozókat, betegápolókat keresünk Németország több déli városába különböző Idősotthonokba. Várjuk a tapasztalattal és német nyelvtudással rendelkező szakemberek jelentkezését! Akár azonnali kezdés, hosszú távú munkavégzés.

Feladatok:

-az idősgondozáshoz betegáőpoláshoz kapcsolódó feladatok ellátása,
- A higiéniai előírások, elvárások betartása
-orvosi ellátás (gyógyszeradagolás, injekció beadása .. –tapasztalattól függően)

Elvárások:

- Releváns szakirányú végzettség, rokonszakmával több éves munkatapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
- Alap szintű német nyelvtudás; haladó nyelvtudás előny
- Utazási hajlandóság, terhelhetőség
- B jogosítvány (Saját személyautó előny)
- Hajlandóság több műszakban dolgozásra, hétvégén ill. Ünnepnapokon munkavégzésre
- Számítógépes alapismeretek

Amit a munkáltató kínál:

- Hosszú távú munkalehetőség
- Német bejelentett, szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
- Szállás megszervezése, útiköltség részbeni fedezése
- Munkaidő: 40 óra / hét ; teljes munkaidő
- Havi fizetés szakképzéstől függően 2300 EUR-ig
-Pótlék túlórára, éjjeli munkavégzésre, ünnepnapokon
-Szabadságpénz, Karácsonyi bónusz
-Továbbképzési lehetőségek
-Munkaruha
- Támogatjuk úgy a pályakezdőket mint az idősebb munkavállalókat
-magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Kapcsolattartó: Kormányos Klára; Elérhető: 00493518977523; H-P: 9-12 óráig

Jelentkezéseket fényképes széles körű szakmai önéletrajzzal várjuk.

Egyéb adatok: Idősgondozás, Betegápolás idősotthonokban

Az álláshirdető cég: Dremo GmbH
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Egészségügy / Gyógyszeripar

Jelentkezés az állásra: Idősgondozás, Betegápolás idősotthonokban