Létesítmény mehanikus- szanitér, fűtés és klímatehnika; gáz és vízvezetékszerelő

Referenciaszám: A219199

A Létesítmény mehanikus- szanitér, fűtés és klímatehnika; gáz és vízvezetékszerelő álláshirdetés részletei:

Németországi különböző építési tervekre, különböző (szanitér, fűtés, klíma, gáz és vízvezeték) szerelői munkára várjuk a tapasztalattal és német nyelvtudással rendelkező szakemberek jelentkezését! Azonnali munkakezdés! Munkavégzés helye Dél-Németország.

Feladatok:

- Szanitér, fűtő, hűtő berendezések telepítése, üzembe helyezése, karbantartása
-Kopó alkatrészek cseréje (tömítés, szűrő. fúvóka), hibák keresése és eltávolítása
-Ellátóhálózatok összekapcsolása
-Gáz és vízvezetékszerelő: munkafeladatok megtervezése, a szanitértehnikai és gázellátási szerkezetek telepítése, karbantartása
- Szanitértehnika telepítése különböző kiállításokon

Elvárások:

- Releváns szakirányú végzettség, rokonszakmával több éves tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
- A szerszámok kezelése és karbantartása
- Hegesztői tapasztalattal; házfelújítási tapasztalattal rendelkezők előnyben
- Alap szintű német nyelvtudás; haladó nyelvtudás előny
- Anyagismeret, Speciális szerszámok és segédeszközök ismerete
- Terhelhetőség, Megbízhatóság, Készenlét akár azonnali munkakezdésre
- Precíz, önálló munkavégzés, kézügyesség
- Utazási hajlandóság
- B jogosítvány (Saját személyautó előny)

Amit a munkáltató kínál:

- Hosszú távú munkalehetőség
- Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
- Szállás megszervezése, útiköltség részbeni fedezése
- Munkaidő: 40 óra / hét ; teljes munkaidő
- Bér: órabér: 10,33 EUR- 11,61 EUR. (régiónként eltérő) ; Megközelítőleg 44 Eurós napidíj
-Pótlék túlórára, éjjeli munkavégzésre, ünnepnapokon
-Szabadságpénz, Karácsonyi bónusz
-Továbbképzési lehetőségek
-Biztonsági és munkaruha / felszerelés
- Támogatjuk úgy a pályakezdőket mint az idősebb munkavállalókat
-magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Kapcsolattartó: Kormányos Klára; Elérhető: 00493518977523; H-P: 9-12 óráig

Jelentkezéseket fényképes széles körű szakmai önéletrajzzal várjuk.

Egyéb adatok: Létesítmény mehanikus- szanitér, fűtés és klímatehnika; gáz és vízvezetékszerelő

Az álláshirdető cég: Dremo GmbH
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Létesítmény mehanikus- szanitér, fűtés és klímatehnika; gáz és vízvezetékszerelő