Mutassa meg ismerőseinek:

Pénztáros / hitelügyintéző Szigetszentmiklós

Referenciaszám: A219180

A Pénztáros / hitelügyintéző Szigetszentmiklós álláshirdetés részletei:

Cégünk országos hálózatba tartozó, műszaki termékek értékesítésével foglalkozó vállalkozás.

Pénztáros, hitelügyintéző munkakörbe keresünk munkatársat a szigetszentmiklósi Auchanban nyíló üzletünkbe azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:
Pénztárosi feladatok ellátása
Hitelügyintézés
Műszaki termékek értékesítése
Ügyfelekkel való helyi és telefonos kapcsolattartás
Online értékesítési felület karbantartása
Áruátvételben, termék kihelyezésben való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Legalább 1-2 év tapasztalat
Számítógépes ismeretek - Microsoft Office programok felhasználói szintű, magabiztos ismerete.
Ügyfélorientált, kiváló kommunikációs készség
Problémamegoldó képesség
Pontosság, precizitás, megbízhatóság
Dinamikus, energikus munkavégzés
Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:
Változatos feladatkör
Versenyképes jövedelem + jutalék!
Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:
Szigetszentmiklós, Háros utca 120., Auchan üzletsor

A fényképes önéletrajzokat a hirdetésre válaszolva várjuk.

Egyéb adatok: Pénztáros / hitelügyintéző Szigetszentmiklós

Az álláshirdető cég: Koraltrade Kft
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Pénztáros / hitelügyintéző Szigetszentmiklós