Mutassa meg ismerőseinek:

Műszaki értékesítő, eladó Szigetszentmiklós

Referenciaszám: A219178

A Műszaki értékesítő, eladó Szigetszentmiklós álláshirdetés részletei:

Az ELEKTRO OUTLET országos hálózattal rendelkező, műszaki termékek értékesítésével foglalkozó vállalkozás.

Műszaki értékesítő munkakörbe keresünk munkatársat október közepén nyíló szigetszentmiklósi üzletünkbe.

Főbb feladatok, munkák:
Műszaki termékek értékesítése
Ügyfelekkel való helyi és telefonos kapcsolattartás
Online értékesítési felület karbantartása
Áruátvételben, termék kihelyezésben való közreműködés
Raktárrendezés
Pénztárosi feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Legalább 1-2 év tapasztalat
Számítógépes ismeretek - Microsoft Office programok felhasználói szintű, magabiztos ismerete.
Ügyfélorientált, kiváló kommunikációs készség
Problémamegoldó képesség
Pontosság, precizitás, megbízhatóság
Dinamikus, energikus munkavégzés
Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:
Változatos feladatkör
Versenyképes jövedelem
Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:
Szigetszentmiklós, Háros utca 120., Auchan üzletsor

Fényképes önéletrajzokat várunk a hirdetésre válaszolva.

Egyéb adatok: Műszaki értékesítő, eladó Szigetszentmiklós

Az álláshirdető cég: Koraltrade Kft
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Műszaki értékesítő, eladó Szigetszentmiklós