Mutassa meg ismerőseinek:

Felszolgáló Ausztria

Referenciaszám: A219133

A Felszolgáló Ausztria álláshirdetés részletei:

Munkakör leírása

Cégünk, az SHS-Hotelbetriebs GmbH azonnali kezdéssel felszolgálókat keres ausztriai hotelébe.

Munkavégzés helye: Puchberg am Schneeberg, Ausztria
Munkaviszony: Heti 40 óra, bejelentett, egész éves

Elvárások a pályázótól

– Társalgási szintű német nyelvtudás
– Min. 1-2 éves tapasztalat
– Megbízhatóság
– Lelkiismeretes munkavégzés, hétvégéken is!

Amit a cég kínál

– Versenyképes fizetés: havi bruttó 1440,00 euró
– Ingyenes szállás és ellátás
– Egyéb juttatások + éjszakai, ünnepnapi pótlék
– Hosszútávú munka kellemes környezetben

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az oldalon NÉMETÜL. E-Mail tárgya/jelige: „Service/Küche“.

Egyéb adatok: Felszolgáló Ausztria

Az álláshirdető cég: Rosenschlößl Auftragsvermittlungs GmbH
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom