Mutassa meg ismerőseinek:

Gondozó

Referenciaszám: A219108

A Gondozó álláshirdetés részletei:

Az Ökumenikus Segélyszervezet budapesti Családok Átmeneti Otthona állást hirdet gondozó munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A foglalkoztatás időtartama:
Határozott idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidő kikötésével

Munkavégzés helye:
Ökumenikus Segélyszervezet budapesti Családok Átmeneti Otthona, Budapest

Feladatok:
Családok átmeneti otthonában gondozói feladatok ellátása

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi
XXXIII. tv. rendelkezései az irányadók.

Elvárások:
• 15/1998. (IV. 30.) NM rendelet alapján iskolai végzettség (bölcsődei szakgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermekgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermeknevelő-gondozó (OKJ), csecsemő- és gyermeknevelő-gondozó (OKJ), kisgyermekgondozó, -nevelő (OKJ), csecsemő- és gyermekápoló (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő I. (OKJ), gyógypedagógiai asszisztens (OKJ), mentálhigiénés asszisztens (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő II., pedagógiai asszisztens (OKJ), házi időszakos gyermekgondozó (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő (OKJ));
• pontosság, precizitás, rugalmasság;
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
• önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség;
• felhasználói szintű számítógép ismeret;
• büntetlen előélet.

Előny:
• gyermekjóléti alapellátásban szerzett tapasztalat
• családok átmeneti otthonában szerzett tapasztalat
• krízisintervencióban szerzett tapasztalat

Benyújtandó iratok, igazolások:
• fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
• végzettséget igazoló dokumentumok másolata
• erkölcsi bizonyítvány

A munkakör betölthetőségének időpontja:
2015. október 19.

A jelentkezés benyújtásának határideje:
Folyamatos, legkésőbb 2015. október 21.

Az önéletrajzokat kizárólag e-mailen várjuk.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a „Családgondozó” kifejezést.

Egyéb adatok: Gondozó

Az álláshirdető cég: Ökumenikus Segélyszervezet
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Egészségügy / Gyógyszeripar