Mutassa meg ismerőseinek:

Szakács

Referenciaszám: A218982

A Szakács álláshirdetés részletei:

Országos érdekeltségű, dinamikusan fejlődő magyar közétkeztető cég budapesti 4. illetve 16. kerületi nagyüzemi konyhára keres közétkeztetésben jártas, legalább 2-5 éves tapasztalattal, és igazolt szakvégzettséggel rendelkező munkatársakat az alábbi munkakörökben: Szakács

Amit kínálunk:
o stabil, hosszú távú munkahely
o fejlődési ill. karrier lehetőség
o jó munkakörülmények
o folyamatos szakmai támogatás

• bérezés: megállapodás szerint, felelősség, és teljesítmény –arányosan
• kezdés: azonnal

Fényképes önéletrajzokat, nettó fizetési igény és referencia megjelöléssel várjuk.

Egyéb adatok: Szakács

Az álláshirdető cég: Budapesti cég
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom